Hakkımızda

Sirket Hakkında

img21Bir Kaplanlar Yangın
1990 Yılında  başladıgımız yangınla mücadelemizi günümüz şartlarına taşımış ve her geçen gün artan rekabet koşulları ve müsterilerimizin yüksek kalite beklentileri bir kaplanlar’nın bünyesindeki gelişme politikasının en önemli parametresi olmuştur. bir kaplanlar kendisine vizyon olarak yangın güvenligi denince ilk akla gelen firma olmayı hedeflemiş ve her geçen gün faaliyet alanlarını geliştirmiştir.

Yükselme ve ilerleme

img22Bir Kaplanlar Yangın
Ofis yaşantısı ile bile dışarıdan bakan gözlerin hayranlıkla izlediği Bir Kaplanlar yangın şirketi, insan ilişkilerinde sağlam zincirlerin kurulabilmesi için öncelikle kendi içindeki ilişkilerin kuvvetli olması gerektiğinin bilincindedir. Çalışma ekibinin en alt kademesinden, yönetim kadrosuna kadar herkes bu bilinçle hareket ettiği için şirketin çıkarttığı bütün işler pozitif bir ortamda zevk ve mutlulukla yapılmaktadır. Bunun doğal bir sonucu olarak yaratılan her fikir, her proje olumlu tepkiler almakta ve aranılan bir şirket kılmaktadır.

Ürün Kalitemiz

img23Ürünlerimiz ve üretimde kullanılan malzemeler ; TS 862 EN3, CE, DIN ISO 9002,ISO 9001BELGESİ, TUV, Sanayi Bakanlığı Garanti Sertifikası, Dolum Yeterlilik Sertifikası, Satış sonrası hızmet yeterlilik,İmalat Yeterlilik Belgesi, Yangın söndürme sistemleri ve elemanları muayene ve test sertifikasına sahiptir. bir kaplanlar başta kalite yönetim birimi olmak üzere tüm çalışanlarımızın katılımları ile kurmuş olduğumuz kalite yönetim sisteminin hızlı ve güvenilir bir şekilde verilmesi garanti altına alınmıştır.